Emil Dudziak | Lublin
Nurty psychoterapeutyczne: Psychodynamiczny, Integracyjny
Z jakimi pacjentami pracuję: Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, poradnictwem psychologicznym, interwencją kryzysową oraz obsługą klientów biznesowych.
Udzielam pomocy w przechodzeniu kryzysów życiowych i rozwojowych. Posiadam doświadczenie w pracy z żałobą, traumą, myślami samobójczymi, depresją i przemocą.
Przyjmuję również osoby, które doświadczają trudności związane z zaburzeniami osobowości, chorobą psychiczną czy chorobą przewlekłą.
Udzielam wsparcia w kryzysach i problemach związanych z miejscem pracy i karierą.
Edukacja:
- Katolicki Uniwersytet Lubelski – magister psychologii,
- Ukończony II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach,
- Ukończony kurs dla prowadzących programy korekcyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie, metodą Duluth,
- 4,5 roczny kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne – (w trakcie certyfikacji).
Doświadczenie w zawodzie:
- Specjalistyczne Centrum Psychoneurologii Modus - psychoterapia osób dorosłych.
- Centrum Interwencji Kryzysowej – praca z ofiarą i sprawcą przemocy, prowadzenie i koordynacja działań z zakresu interwencji kryzysowej, praca z żałobą, stratą, myślami samobójczymi, depresją, kryzysami życiowymi i emocjonalnymi, praca terapeutyczna z klientem indywidualnym, prowadzenie grup dla sprawców przemocy domowej.
- NZOZ Daw- Med – doświadczenie w pracy w zespole poradni, w tym: słuchu i mowy, rehabilitacji, środowiskowej, psychologicznej dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych, praca z klientem indywidualnym i w środowisku domowym.
Pozostałe: Działania na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych na schizofrenię.