Zamawiam bezpłatną konsultację


Podczas pierwszej konsultacji wspólnie ustalimy cele terapii, jej formę i pomożemy ci wybrać rodzaj psychoterapii i terapeutę. Potem sam zdecydujesz, czy chcesz kontynuować.

Agnieszka Szewczyk | Lublin

Agnieszka Szewczyk | Lublin

Nurty psychoterapeutyczne: Psychoterapia integracyjna, Psychoterapia systemowa

Z jakimi pacjentami pracuje:
Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.
Specjalizuje się w pracy z kryzysami, trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, obniżonym nastrojem, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Edukacja:

 • W trakcie - 4-letnie całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Psychoterapii DIALOG w Warszawie. Oparte jest na podejściu integracyjnym. Osią szkolenia jest nurt systemowy ze szczególnym uwzględnieniem pracy z dziećmi i młodzieżą.
 • Ukończone szkolenie "Hipochondria - poznawczo-behawioralne techniki pracy” organizowane przez Healio Pracownia Psychoterapii Justyna Rać.
 • Ukończone szkolenie „CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW CBT. PODSTAWY TERAPII SCHEMATU, DBT, ACT i CFT" organizowane przez Centrum Terapii DIALOG.
 • Ukończone szkolenie „PACJENT PO TRAGICZNYM WYDARZENIU - SZKOLENIE PRACY Z TRAUMĄ PIERWSZEGO TYPU" organizowane przez Centrum Terapii DIALOG.
 • Ukończone szkolenie "JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ Z PACJENTAMI Z ANOREKSJĄ? „ organizowane przez Centrum Terapii DIALOG.
 • Ukończony kurs dla specjalistów- charakterystyka podstawowych zagadnień diagnostyczno- terapeutycznych całościowych zaburzeń rozwojowych ze spektrum autyzmu (40h) organizowany przez Ośrodek Diagnoz i Szkoleń Psychologicznych w Warszawie.
 • Ukończone szkolenie – Diagnoza funkcjonalna dzieci z autyzmem z użyciem testu PEP–R.
 • Ukończone szkolenie „Neurologopedyczne strategie postępowania z dziećmi i dorosłymi z zaburzeniami funkcji oralnych- terapia i praktyka”, organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja” w Lublinie.
 • Ukończony kurs „Jak pracować z osobami z głęboką wieloraką niepełnosprawnością?” zorganizowany przez „Strefę Dobrych Emocji” Ośrodek wspierania kompetencji nauczycielskich i terapeutycznych Jacek Kielin w wymiarze 20 godzin.
 • 2008r.- 2014r. Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, kierunek psychologia. Studia ukończone z tytułem magister.

Doświadczenie w zawodzie:
Od 2013 roku pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą. Swoje doświadczenie zdobywałam w Zespole Ośrodków Wsparcia, Środowiskowym Domu Samopomocy, w przedszkolach, szkołach, poradniach oraz współpracując ze stowarzyszeniami i fundacjami w Lublinie.
Obecnie współpracuję z Fundacją Rozwoju Świadomości Emocjonalnej "EmocJa" oraz z Instytutem Psychoterapii MindMed.
Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, moja praca podlega regularnej superwizji.

Nasi terapeuci

Zamawiam pierwszą konsultację

Chcemy pomóc Ci w podjęciu decyzji o potrzebie rozpoczęcia psychoterapii. W trakcie konsultacji

 • pomożemy Ci zrozumieć naturę Twojego problemu,

 • znajdziemy najlepszy sposób jego rozwiązania, oraz

 • udzielimy wsparcia psychicznego

Razem wybierzemy najlepszą formę pomocy oraz dobierzemy właściwego psychoterapeutę, z którym będziesz czuć się komfortowo.

Licencjonowani   |   Doświadczeni   |   Sprawdzeni Psychoterapeuci

Rozwiązaniem na wszystkie problemy, są odpowiedni ludzie wokół nas

W MindMed współpracujemy jedynie z certyfikowanymi, doświadczonymi i sprawdzonymi psychoterapeutami z całej Polski.

Stawiamy na etykę i profesjonalizm. Psychoterapuetów obowiązują te same zasady poufności co lekarza. Nasi psychologowie i psychoterapeuci posiadają odpowiednie certyfikaty i doświadczenie umożliwiające skuteczną pomoc w osiąganiu pozytywnej zmiany w życiu, niezależnie od tego, z jakim problemem do nas zadzwonisz.

Eksperci MindMed w mediach

Nasi eksperci rozmawiają w mediach o radzeniu sobie z depresją, nerwicami, lękami, uzależnieniami i innych problemach.

Twój problem da się rozwiązać

Czytanie internetowych porad czy rozmowa z przyjacielem, może w Twoim przypadku nie wystarczyć. Aby znaleźć rozwiązanie problemu potrzebny jest bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Są też takie trudności, w których pomóc może tylko profesjonalista.

Każdy potrzebuje kontaktu

Leczenie problemów natury psychologicznej i ratunek w trudnościach psychologicznych wymaga pomocy z zewnątrz. Kontaktu z drugim człowiekiem, który potrafi zrozumieć Twoje emocje, uczucia, motywację. Kontakt internetowy może pomóc, ale nie jest w stanie zastąpić bezpośredniej relacji psychoterapeutycznej.

Ty też możesz sobie pomóc

Spotkanie z psychoterapeutą jest pierwszym krokiem do pomocy sobie. Konsultacja w Instytucie MindMed, pozwoli Ci określić naturę problemu i wybrać specjalistę, z którym będziesz mógł porozmawiać o Twojej indywidualnej sytuacji. Pomoże Ci wizyta u psychologa-psychoterapeuty, którego możesz być pewien.

W MindMed Instytut znajdziesz psychoterapeutów, którzy:

przygotowywali się do pracy z pacjentami co najmniej przez okres 7 lat

przeszli własną psychoterapię, więc sami doświadczyli tego procesu

ukończyli studia uniwersyteckie i kształcili się w renomowanych szkołach psychoterapii

pracują w różnych nurtach psychoterapii i specjalizują się różnych problemach

regularnie odbywają superwizje, konsultują się i współpracują między sobą, aby jak najlepiej Ci pomóc

pomogli już łącznie kilku tysiącom osób w rozwiązaniu ich problemów

Kim jest psychoterapeuta?

Psychoterapeuta to osoba, która pomaga trwale poradzić sobie z problemami natury psychologicznej, poprzez zrozumienie, rozmowę i pomoc w odkrywaniu siebie. Bez przepisywania leków czy udzielania porad.

Najczęściej jest to lekarz lub psycholog, który jest specjalnie przygotowany poprzez kursy i certyfikacje do tego, aby wykonywać pracę psychoterapeuty.

Aby zostać psychoterapeutą trzeba ukończyć 5-6 letnie studia, często 5 letnią specjalizację kliniczną, a następnie co najmniej 4 letni kurs w wybranej szkole psychoterapeutycznej, przejść własną psychoterapię i stale rozwijać się konsultując w superwizji. Tylko taka osoba jest dostatecznie wyszkolona, by móc pomagać innym.

Poznaj naszych psychoterapeutów

W Mindmed otrzymasz fachową pomoc oraz
wsparcie w wyborze odpowiedniego psychoterapeuty dla Ciebie

 • Zacznij od złoszenia się do Instytutu Psychoterapii MindMed poprzez zamówienie konsultacji
 • Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą pierwszą rozmowę i pomoże Ci w wyborze psychoterapeuty
 • W trakcie pierwszych trzech spotkań razem z psychoterapeutą ustalicie cel psychoterapii, który chcesz osiągnąć tzw. kontrakt psychoterapeutyczny
 • W trakcie psychoterapii będziesz mógł lepiej poznać siebie, przyczyny i skutki swoich decyzji, aby finalnie świadomie wpłynąć na pozytywną zmianę w swoim życiu
 • W trakcie pierwszych konsultacji doświadczony psycholog zdiagnozuje przyczynę Twoich problemów
 • Psycholog pomoże wybrać Ci najlepszą formę pomocy taką jak interwencja kryzysowa, porada psychologiczna, psychoedukacja czy psychoterapia
 • Wspólnie z psychologiem wybierzesz właściwy nurt psychoterapii oraz rodzaj np. psychoterapię indywidualną, par, systemową czy grupową
 • W przypadku wątpliwości dotyczących formy terapii zawsze masz możliwość sprobowania terapii w innym nurcie lub z terapeutą z którym będziesz się czuć najbardziej komfortowo

Najczęstsze obszary pomocy

Obniżenia nastroju, stres, stany depresyjne, lęki, problemy z zasypianiem, tragiczne i traumatyczne wydarzenia, po których nie łatwo się pozbierać. Spektrum trudności dnia codziennego jest bardzo duże.

Pozwól sobie pomóc i popraw jakość życia. Pomogliśmy już tysiącom osób. Jesteśmy tu dla Ciebie. 

Więcej o trudnościach sfery osobistej

W każdej rodzinie pojawiają się problemy i trudności. W wielu sytuacjach łatwiej poradzić sobie z nimi wspólnie z doświadczonym psychoterapeutą. Wspieramy zarówno małżeństwa jak i rodziny z dziećmi oraz rodziny wielopokoleniowe.

Pozwól pomóc swojej rodzinie. Pomogliśmy już tysiącom rodzin. Jesteśmy tu dla Ciebie. 

Więcej o trudnościach sfery rodzinnej

Nie zawsze nasze życie zawodowe jest źródłem radości i rozwoju. W wielu sytuacjach  potrzebna jest konsultacja, wsparcie, coaching bądź psychoterapia, by poradzić sobie z takimi problemami jak pracoholizm, wypalenie zawodowe czy nagłe bądź długotrwałe bezrobocie.

Pozwól sobie pomóc w rozwoju zawodowym. Pomogliśmy cieszyć się pracą i karierą tysiącom osób. Jesteśmy tu dla Ciebie. 

Więcej o trudnościach sfery zawodowej

Are you a psychologist-psychotherapist?

Experts from MindMed Institute in the press